Gizlilik Politikası

Zeynet Körük Firmasının Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası belgesinde Zeynet Körük olarak geçecektir.

 1. www.zeynetkoruk.com  sitemizden üye olarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 2. www.zeynetkoruk.com üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim, soyad, kendi oluşturduğunuz şifreniz, mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır… üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.
 3. www.zeynetkoruk.com üyelerimiz “BANA ÖZEL” bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silme haklarına sahipler.
 4. Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman CANLI DESTEK ve MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ( Ofis/ 0090 312 385 70 40 / Mobil: 0090 545 831 32 24 / 0090 532 773 98 93 ) arayarak iletişime geçebilirler.
 5. www.zeynetkoruk.com, müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara, gizlilik politikası gereği vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir.
 6. Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. www.zeynetkoruk.com tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendirme maillerinin gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.
 7. Müşteri/ziyaretçiler ile www.zeynetkoruk.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu, üye olma ve ödeme sayfasında , internet tarayıcınızın üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının “https://” ile başlamasından anlayabilirsiniz.
  WeCreativez WhatsApp Support
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedef’leyen, ulusal sanayinin gelişmesine katkıda bulunan“Zeynet Körük” basit iş ucuz işçilik; milli sermaye’ye katkı sağlayan; iyi fiyat doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesini kendine ilke edinmiştir.
  “Zeynet Körük” büyük bir azim ve kararlılıkla üretime ve ürün geliştirmeye devam etmektedir.

  ADRES

  Uğur Mumcu Mah. 1587 Cad. No: 27/15A Yenimahalle/Ankara

  TELEFON

  +90 (545) 831 32 24

  E-MAIL

  info@zeynetkoruk.com

  Sepet